W formie rekolekcji zamkniętych (weekendowe)

UWAGA!
Od kwietnia 2022 dom rekolekcyjny w Czechowicach-Dziedzicach będzie w remoncie, więc kursy w formie rekolekcji wyjazdowych będą odbywać się w innych lokalizacjach!

Przygotowanie do małżeństwa w formie rekolekcji zamkniętych dla narzeczonych oparte jest o program 9-cio spotkaniowego bezpośredniego przygotowania do małżeństwa prowadzonego metodą dialogową w Duszpasterstwie Akademickim w Katowicach.

Z uwagi na ograniczony czas zakres kursu obejmuje tylko bezpośrednie przygotwanie do małżeństwa oraz dzień skupienia dla narzeczonych.
Kurs nie obejmuje wizyty w poradni!

Aby być w pełni przygotowanym do zawarcia sakramentalnego małżeństwa, po ukończeniu kursu konieczna jest jeszcze dodatkowa wizyta w Poradni Życia Rodzinnego (w zależności od diecezji mogą to być dwa lub więcej spotkań).

Początek kursu ma miejsce w piątek o godz. 18:00, zakończenie w niedzielę, również o godz. 18:00 (nie ma możliwości późniejszego przyjazdu ani wcześniejszego wyjazdu!)

Opłata za nocleg i wyżywienie to około 400 zł od pary (koszt uzależniony jest od o.o. Jezuitów u których gościmy), kurs, materiały i prowadzenie jest bezpłatne.

Dla obcokrajowców posiadamy materiały przygotowane w 2 wersjach językowych (prosimy o wcześniejszą informację o chęci skorzystania z wersji obcojęzycznej!):

Najbliższe przygotowanie do małżeństwa w formie wyjazdowej odbędzie się:

Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy zapoznać się z zasadami obowiązującymi na rekolekcjach . Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją tych zasad.

Po rejestracji otrzymają Państwo od nas e-mail będący potwierdzeniem zgłoszenia! Pary, które w ciągu tygodnia nie otrzymają wspomnianego potwierdzenia, prosimy o kontakt na nasz adres e-mail.